Dożywotnia gwarancja

Dożywotnia gwarancja paralizatorów elektrycznych

Dożywotnia gwarancja udzielana jest na wszystkie paralizatory marki ZAP i Streetwise. Taka usługa ponadstandardowa jest oznaką wyboru produktu o wyjątkowej jakości, który został wyprodukowany z najwyższą starannością i naciskiem na wytrzymałość i długoletnie funkcjonowanie. Co jest szczególnie ważne zwłasza w wypadku paralizatorów.

Dożywotnia gwarancja na paralizatory marki ZAP i Streetwise obejmuje wszelkie wady produkcyjne i jest udzielana pod następującymi warunkami:

  • Dożywotnia gwarancja obejmuje wszystkie części paralizatora oprócz baterii (gwarancja baterii to 24 miesiące).
  • Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń, które powstały na skutek wypadku, nieodpowiedniego użycia lub nadużycia, braku należytej dbałości o produkt, wilgoci, połączeniem z urządzeniem, które nie było częścią zestawu, utratą jego części lub ładowaniem czy zasilaniem niezgodnym z instrukcjami podanymi w instrukcji obsługi.
  • Gwarancja zostanie unieważniona przy udowodnieniu niefachowego otwarcia  urządzenia  i manipulowania  nim. (z wyjątkiem interwencji autoryzowanego dealera) lub przy użyciu nieoryginalnych części zamiennych.


Paralizator elektryczny to produkt, od którego  może zależeć bezpieczeństwo, w skrajnych przypadkach nawet życie. Kupując paralizator, trzeba więc mieć na uwadze bardziej niż kiedykolwiek w jakość produktu oraz jego niezawodną eksploatację.

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze