O nas

Przedstawiamy nasz sklep internetowy Paralizator.com

Paralizator.com to sklep internetowy z szeroką ofertą  paralizatorów elektrycznych oraz innych nowoczesnych urządzeń do samoobrony, takich jak pałki teleskopowe, gaz pieprzowy, itp. Staramy się oferować towary po najniższej cenie, ale równocześnie najlepszy stosunek jakości do ceny. Nasze paralizatory to produkty najwyższej jakości pochodzące przeważnie z USA i Szwajcarii. Jakość liczy się tu bardziej niż gdziekolwiek indziej. Jeśli staniesz twarzą  w twarz z napastnikiem, to najmniej odpowiednia chwilan, by stwierdzić, że  paralizator nabyty po promocyjnej cenie nie działa!  Dla nas  bezpieczeństwo klienta  jest rzeczą  najważniejszą, dlatego w naszej ofercie znajdują się  wyłącznie towary o najwyższej jakości.
 
Kolejne zalety kupowania w sklepie Paralizator.com?
 
  • Największy wybór markowych paralizatorów
  • Dożywotnia gwarancja na wady fabryczne 
  • Możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  • Większość produktów jest na magazynie gotowa do natychmiastowej wysyłki
  • Duże doświadczenie w sprzedaży paralizatorów
 
Jeśli zdecydujesz się na zakup paralizatora elektrycznego, pamiętaj, że paralizator to nie broń, lecz środek obronny. Używaj go rozsądnie, zgodnie z prawem kraju, w którym aktualnie przebywasz. Paralizator w żadnym wypadku nie powinien trafić w ręce dziecka. Wysyłając zamówienie przez system sklepu Paralizator.com, klient potwierdza ukończenie 18-tego roku życia.
 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz skonsultować wybór odpowiedniego paralizatora,  pisz do nas. Służymy pomocą.
Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze