Paralizator Karang Mini 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

  • Pałka z paralizatorem Securaptor Karang Mini
  • Pałka Securaptor Karang Mini
  • Paralizator Securaptor Karang Mini
  • Securaptor Karang Mini 9 milionów woltów
Kod produktu: SCR-KARANG-MINI-01
AKCJA Dostępne
  • Cena z VAT:349 zł
  • Cena bez VAT:288 zł
  • Pôvodná cena:449 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Karang Mini 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

 Securaptor Karang Mini to krótsza wersja paralizatoru Securaptor Karang. Jest profesjonalnym paralizatorem przeznaczonym w pierwszej kolejności dla specjalistów z policji lub agencji ochrony. Zakupić może go jednak każdy, kto szuka naprawdę skutecznego środka obronnego i nie lubi robić kompromisów. Karang to wielofunkcyjne urządzenie, które może być wykorzystane w dowolnym momencie jako pałka taktyczna, latarka LED lub paralizator o oszałamiającej mocy 9000000 V. Elektrody umieszczone na czubku tworzą potężne wyładowanie, któremu towarzyszą mocne efekty świetlne oraz groźny dźwięk. Dołączając do tego imponujący wygląd paralizatora Karang można zagwarantować, że napastnik się przestraszy i ucieknie.

Pełnowymiarowa latarka z technologią Cree LED działa lepiej niż konwencjonalne latarki. W razie potrzeby łatwo oślepi napastnika. Szkło latarki chronione jest przed stłuczeniem w taki sposób, że zostało wkomponowane do ostrza paralizatora. W przeciwieństwie do zwykłych pałek elektrycznych , których obudowa jest plastikowa i zwykle nie wytrzymują mocniejszych uderzeń, Securaptor Karang został wykonany hartowanego aluminium lotniczego . Paralizator został zaprojektowany wyłącznie jako broń, więc można go bez obaw stosować jako glassbreaker.  Jego długość zapewnia dobrą zwinność podczas manipulacji paralizatorem oraz pozwala utrzymać bezpieczną odległości od wroga.

Urządzenie można zamocować na pasku spodni za pomocą metalowego klipsa. System podwójnego zabezpieczenia chroni przed przypadkowym rozładowaniem. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Karang był wulkan Karang (Jawa, Indonezja).

Parametry

Dane techniczne

Długość: 36,5 cm
Średnica: 4 cm (część przednia), 3 cm (uchwyt) 
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze