Paralizator Streetwise Barbarian Mini 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

  • Paralizatorem Streetwise Barbarian Mini
  • Streetwise Barbarian Mini
  • Pałka Streetwise Barbarian Mini
Kod produktu: STWMB9000
Dostępne
  • Cena z VAT:625 zł
  • Cena bez VAT:517 zł
  • Pôvodná cena:685 zł
  • Dostępność: 3 dni
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise Barbarian Mini 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

 

Nowy paralizator Streetwise Mini Barbarian 9 000 000 V wykonany jest z wysokiej jakości aluminium lotniczego i może również służyć jako broń, co jest oczywiście zaletą paraliżujących pałek. Chodzi o bardzo wydajną, 35 cm długą pałką elektryczną, którą dostarczamy z dożywotnią gwarancją. Latarka z technologią Cree LED łatwo zastąpi zwykłą latarkę, jeśli zaistnieje taka konieczność, potrafi oślepić napastnika. Działa w trzech trybach: pełne światło, 50 % światła i sygnał SOS.

Paralizator Streetwise Mini Barbarian 9 000 000 woltów to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku. Pałka elektryczna jest urządzeniem samoobronnym, które zakłóca wysyłanie wiadomości z mózgu do mięśni. Nie ma trwałych fizycznych uszkodzeń. Głowica z osłoniętymi elektrodami wyposażona jest w technologię Triple Stun dla jeszcze większej wydajności. Imponujący przejaw świetlny oraz mrożący krew w żyłach dźwięk wyładowania elektrycznego prawdopodobnie natychmiast zastraszy większość napastników. Jeśli nie, to na scenie pojawia się wstrząs elektryczny o mocy 9 milionów woltów.

Paralizator został wyposażony w pasek na nadgarstek, który chroni przed upuszczeniem pałki lub wyrwania jej z ręki. Przed przypadkowym wyładowaniem chroni podwójne zabezpieczenie. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.

Parametry

Dane techniczne

Długość: 35 cm
Waga: 450 g
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze