Paralizator Streetwise Barbarian Mini

Nowy paralizator Streetwise Mini Barbarian 9 000 000 V wykonany jest z wysokiej jakości aluminium lotniczego i może również służyć jako broń, co jest oczywiście zaletą paraliżujących pałek. Chodzi o bardzo wydajną, 35 cm długą pałką elektryczną, którą dostarczamy z dożywotnią gwarancją. Latarka z technologią Cree LED łatwo zastąpi zwykłą latarkę, jeśli zaistnieje taka konieczność, potrafi oślepić napastnika. Działa w trzech trybach: pełne światło, 50 % światła i sygnał SOS.

Towar na magazynie
Marka: Streetwise
666 zł
Kategoria: Oferta paralizatorów
Gwarancja: 2 lata
Paralizatorem Streetwise Barbarian Mini
GRATISGRATIS

Paralizator Streetwise Mini Barbarian 9 000 000 woltów to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli dostępnych na rynku. Pałka elektryczna jest urządzeniem samoobronnym, które zakłóca wysyłanie wiadomości z mózgu do mięśni. Nie ma trwałych fizycznych uszkodzeń. Głowica z osłoniętymi elektrodami wyposażona jest w technologię Triple Stun dla jeszcze większej wydajności. Imponujący przejaw świetlny oraz mrożący krew w żyłach dźwięk wyładowania elektrycznego prawdopodobnie natychmiast zastraszy większość napastników. Jeśli nie, to na scenie pojawia się wstrząs elektryczny o mocy 9 milionów woltów.

Paralizator został wyposażony w pasek na nadgarstek, który chroni przed upuszczeniem pałki lub wyrwania jej z ręki. Przed przypadkowym wyładowaniem chroni podwójne zabezpieczenie. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.Dane techniczne

Długość: 35 cm
Waga: 450 g
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Z powrotem do sklepu