Paralizator Beast Defense Panther 2.5 miliona woltów

  • Paralizator Beast Defense Panther
Kod produktu: DB-PANTHER-01
AKCJA Dostępne
  • Cena z VAT:167 zł
  • Cena bez VAT:138 zł
  • Pôvodná cena:195 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Beast Defense Panther 2.5 miliona woltów

 

Defense Panther to praktyczny mini i tani paralizator o mocy 2,5 milionów voltów. Jego ergonomiczna obudowa została wykonana z ogumowanego tworzywa sztucznego i idealnie pasuje do dłoni. Dużą zaletą tego modelu jest jego długość - zaledwie 12,5 cm oraz bardzo niska waga, co pozwala bez problemu zmieścić go w kieszeni lub torebce. W zestawie znajduje się również etui wykonane ze skóry ekologicznej, która może zostać zamocowana do paska spodni, aby paralizator był zawsze pod ręką

BD Panther to paralizator wielofunkcyjny. W przedniej części posiada lampę LED, której blask pozwala na dezorientowanie napastnika, ale również sprawdzi się w konwencjonalny sposób - jako latarka.

Spośród tanich paralizatorów Panther jako jeden z niewielu został wyposażony w smycz z bezpiecznikiem. Smycz jest podłączona do urządzenia poprzez wtyczkę (jack 2 mm). Jeśli wtyczka nie jest podłączona do urządzenia, funkcja paraliżująca nie zostanie aktywowana. Oznacza to, że jeśli dojdzie do wyrwania paralizatora z dłoni lub jego upuszczenia, napastnik nie może go wykorzystać przeciwko nam, ponieważ spust staje się nieaktywny. Ten sposób ochrony jest również wygodny w trakcie przenoszenia i przechowywania urządzenia oraz w sytuacjach, kiedy używany jest zamiast latarki. Ponad to, można spust aktywować poprzez przełączanie funkcji (oznaczone charakterystyczną czerwoną kontrolką).

Urządzenie oraz latarka zasilane są za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.

Parametry

Dane techniczne

Długość: 12,5 cm
Szerokość: 4 cm (najszersza część)
Grubość: 2 cm
Waga: 140 g
Napięcie: 2 500 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Skórzana kabura z mocowaniem do paska spodni

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze