Latarka z paralizatorem Defender 3v1 4 miliony woltów

  • Paralizator Defender 4
  • Latarka s paralizatorem Defender 4
Kod produktu: DEF4LED
  • Cena z VAT:270 zł
  • Cena bez VAT:223 zł
  • Pôvodná cena:292 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Latarka z paralizatorem Defender 3v1 4 miliony woltów


Aluminiowa konstrukcja paralizatora DEFENDER uzupełniona jest o dwie inne funkcje - możliwość wykorzystania jako power bank i lampy. Wydajność lampy jest znaczna - aż 200 m. Do tych dwóch ważnych funkcji producent paralizatora DEFENDER dodał możliwość wykorzystania go jako PowerBank o pojemności 1200 mAh. Za pomocą dostarczonego kablu zasilającego, z tego źródła zasilania można zasilać Apple Power Light, Android, WP i inne urządzenia zasilane przez MicroUSB.

Opakowanie paralizatora Defender zawiera ładowarkę do ładowania 230V i 12V (ładowarka samochodowa). Ze względu na swoje właściwości latarka Defender nadaje się do sektora SECURITY lub użytkowania OUTDOOROWE. Do ładowania wymiennego akumulatora litowego 18500 (1200 mAh) zaleca się używanie tylko oryginalne ładowarki w celu uniknięcia uszkodzenia urządzenia.

Parametry

Dane techniczne

Długość: 20 cm
Średnica: 4,3 cm (głowa), 3 cm (uchwyt)
Waga: 240 g
Napięcie: 4 000 000 V
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Akcesoria: kabel USB, ładowarka 12 V, ładowarka 230 V

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze