Paralizator ESP Power Max

Ten paralizator jest przeznaczony do profesjonalnego stosowania w agencjach ochrony, policji, a także dla każdego, kto chce sobie zapewnić skuteczną obronę. W odróżnieniu od paralizatora POWER 200, który jest zasilany przy użyciu jednej baterii alkaicznej Energizer 9V, model POWER Max jest zasilany dwoma bateriami, dzięki czemu ma wyższą moc.

Chwilowo niedostępne
Marka: ESP
187 zł
Kategoria: Oferta paralizatorów
Gwarancja: 2 lata

Jedną z najważniejszych zalet paralizatora jest pasek z zawleczką bezpieczeństwa. Pasek zawieszony na nadgarstku sprawia, że urządzenie przestaje działać w momencie jego gwałtownego wyrwania z ręki. Istotnym elementem jest również bezpiecznik chroniący przed przypadkowym włączeniem. Paralizator ochroni każdego przed złodziejami, napastnikami i dzikimi zwierzętami. Urządzenie działa również przez grubą warstwę odzieży (również skórzanej).

Paralizator POWER Max jest zasilany za pomocą wysokiej jakości baterii alkaicznych 9V Energizer. Bateria w niewykorzystywanym urządzeniu wytrzymuje 4 lata. Mamy nadzieję, że nie będziecie musieli Państwo nigdy korzystać z tego paralizatora, oraz że będzie on służyć wyłączne do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie.

Główne zalety POWER 200 MAX

mały i niepozorny – zawsze pod ręką

blokada przed przypadkowym włączeniem

pasek z zawleczką bezpieczeństwa chroniącą na wypadek wyrwania z ręki

ergonomiczny kształt

pozłacane elektrody

klips na pasek

wyprodukowano w CZ

Dane techniczne:

Rozmiary: 19 x 8,3 x 3,1 cm
Napięcie: 500 000 V 

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.