Paralizator Power Max 500000 woltów

  • Paralizator Power Max
Kod produktu: KH-150123BUN1
  • Cena z VAT:399 zł
  • Cena bez VAT:330 zł
  • Dostępność: 2 tygodnie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Power Max 500000 woltów

Paralizator Power Max 500.000 V jest idealnym paralizatorem do samoobrony. Urządzenie wyposażone jest w przełącznik on/off i równieź w smycz na nadgarstek zapobiegający upuszczeniu oraz wyśliźnięciu się paralizatora z ręki – to znaczy że zapewnia podwójne bezpieczeństwo. Więc paralizator nie może być użyty przeciwko tobie. W przypadku wyrwania z ręki odłączy się sworzeń, który przymocowany jest do smyczu i urządzenie nie działa. Po włożeniu sworzenia z powrotem do urządzenia, paralizator ponownie jest efektywny.

Paralizator dostarczamy z wysokiej jakości baterią alkaliczną 9 V Energizer w celu zapewnienia właściwej funkcji i maksymalnej wydajności. Do zamocowania na pasku spodni służy praktyczny metalowy klips, który jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym natychmiastowe użycie w każdej sytuacji (bez konieczności skomplikowanego wyciągania z kabury).

Parametry


Dane techniczne

Rozmiary: 195 x 90 x 40 mm
Waga: 245 g
Napięcie: 500 000 V
Kolor: Czarny
Kabura: Nie


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze