Latarka z paralizatorem Securaptor Brava 3,5 milionów woltów

  • Latarka z paralizatorem Securaptor Brava
  • Latarka Securaptor Brava
  • Paralizator Securaptor Brava
  • Securaptor Brava
  • Latarka z paralizatorem Securaptor Brava
  • Securaptor Brava 3,5 milionów woltów
Kod produktu: SCR-BRAVA-01
  • Cena z VAT:198 zł
  • Cena bez VAT:164 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Latarka z paralizatorem Securaptor Brava 3,5 milionów woltów

 

Paralizator elektryczny SCR Securaptor Brava w kształcie latarki. Wytrzymała, ale lekka obudowa niczym się nie różni od klasycznej latarki. W przedniej części znajdują się ukryte elektrody, które pozwalają na zaskoczenie napastnika potężnym wyładowaniem elektrycznym o mocy 3.500.000 woltów. Urządzenie można wykorzystać też jako latarkę, która daje dużo światła. Paralizator jest wyposażony w niezawodną zawleczkę bezpieczeństwa, która zapobiega przypadkowemu włączeniu podczas przenoszenia lub korzystania z funkcji latarki. W zestawie znajduje się nylonowe etui z możliwością przypięcia do paska spodni. Paralizator zasilany jest za pomocą akumulatora.

O długości 18,5 cm Securaptor Brava jest jedną z paraliżujących średniej wielkości latarek. Zachowając kształt kompaktowy zapewnia wystarczający odstęp między użytkownikiem i napastnikem. Można go z powodzeniem stosować przeciwko agresywnym zwierzętom, a zwłaszcza wobec psów. Pozwala też na stosowanie paralizatora zamiast pałki oraz glassbreaker - narzędzie do bezpiecznego stłuczenia szyby, na przykład podczas wypadku samochodowego.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Brava był wulkan Brava (Wyspa Brava, Wyspy Zielonego Przylądka).

 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 18,5 cm
Średnica: 4,3 cm (głowica), 3 cm (rączka)
Waga: 220 g
Napięcie: 3 500 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni 

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze