Paralizator Securaptor Chingo 2.5 miliona woltów

  • Paralizator Securaptor Chingo
  • Securaptor Chingo 2.5 miliona woltów
  • Paralizator Chingo 2.5 miliona woltów
Kod produktu: SCR-CHINGO-01
Dostępne
  • Cena z VAT:180 zł
  • Cena bez VAT:149 zł
  • Pôvodná cena:199 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Chingo 2.5 miliona woltów

 

SCR Securaptor Chingo to paralizator o małych wymiarach, ale o zaskakującej mocy. Jego ergonomiczna obudowa została wykonana z ogumowanego tworzywa sztucznego tak, aby użytkownikowi ułatwić manewrowanie urządzeniem i uderzenie napastnika. Dużą zaletą tego modelu jest jego długość - zaledwie 12,5 cm oraz bardzo niska waga, co pozwala bez problemu zmieścić go w kieszeni lub torebce. W zestawie znajduje się również etui wykonane ze skóry ekologicznej. Etui chroni paralizator przed uszkodzeniem oraz może zostać zamocowana do paska spodni.

Securaptor Chingo to paralizator wielofunkcyjny. W przedniej części posiada lampę LED, której blask pozwala na dezorientowanie napastnika, ale również sprawdzi się w konwencjonalny sposób - jako latarka.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Chingo był wulkan Chingo (Gwatemala)

Parametry

Dane techniczne

Długość: 12,5 cm
Szerokość: 4 cm (najszersza część)
Grubość: 2 cm
Waga: 140 g
Napięcie: 2 500 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Skórzana kabura z mocowaniem do paska spodni

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze