Pałka z paralizatorem Securaptor Demon 6 milionów woltów

  • Pałka z paralizatorem Securaptor Demon
  • Pałka z paralizatorem Demon
  • Securaptor Demon pałka z paralizatorem
  • Paralizator latarka Securaptor Demon
  • Paralizator Securaptor Demon latarka
Kod produktu: SCR-DEMON-01
  • Cena z VAT:579 zł
  • Cena bez VAT:478 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Pałka z paralizatorem Securaptor Demon 6 milionów woltów

Paralizator SCR Securaptor Demon to najmocniejsze urządzenie o klasycznym kształcie z naszej oferty. Jego lekko stożkowata, ogumowana obudowa łączy w sobie brutalność i elegancję. Demon od pierwszej chwili daje przeciwnikowi jasno do zrozumienia, z czym ma do czynienia.

Paralizator daje piękny efekt dźwiękowy. Silnym, jasnym wyładowaniom o mocy sześciu milionów woltów towarzyszy głośny, potężny, mocny dźwięk, którego działanie odstraszające nie budzi ani chwili wątpliwości. Jeśli napastnik nie wystraszy, wystarczy po prostu dotknąć urządzeniem jego ciała i ponownie nacisnąć spust. Całość przedniej części została wyposażona w paski metalowe (tzw. hot stripes), przez które w trakcie wyładowania przepływa prąd, co uniemożliwia wyrwanie paralizatora z ręki. Z tyłu znajduje się praktyczna smycz, która zapobiega ześliźnięciu paralizatora z nadgarstka. Dobry i mocny chwyt zapewnia antypoślizgowa rękojeść z powłoką wykonaną z gumy.

Na czubku pałki znajduje się latarka LED, która została specjalnie zaprojektowana tak, aby bez najmniejszych problemów przetrwała każde uderzenie. Latarka oprócz klasycznej funkcji, służy do oślepienia napastnika.

Securaptor Demon wyposażony został w podwójną blokadę, aby zapobiec przypadkowemu wyładowaniu podczas przenoszenia i przechowywania. Główny bezpiecznik (przełącznik ON / OFF), znajduje się w tylnej części uchwytu. Za jego pomocą można dezaktywować baterię oraz wyłączyć urządzenie. Jeśli nawet przełącznik jest w pozycji ON, a akumulator jest podłączony, nie można użyć paralizatora, jeśli górny przełącznik nie został wcześniej ustawiony prawidłowo.

Pałka elektryczna zasilana jest za pomocą akumulatora. W zestawie znajduje się również praktyczne etui nylonowe z mocowaniem do paska spodni.

Urządzenie to ma identyczne parametry jak pałka Streetwise Peacemaker. Oba paralizatory mają ten sam kształt, wymiary i parametry techniczne.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Demon był wulkan Demon (Wyspa Iturup, Wyspy Kurylskie, Rosja).

Parametry


Dane techniczne

Długość: 36 cm
Średnica: 4 cm (część przednia), 3 cm (uchwyt) 
Napięcie: 6 000 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze