Pałka z paralizatorem Karang 9 milionów woltów

  • Paralizator Securaptor Karang obrazek 1
  • Paralizator Securaptor Karang obrazek 2
  • Paralizator Securaptor Karang obrazek 3
  • Paralizator Securaptor Karang obrazek 4
  • Paralizator Securaptor Karang obrazek 5
Kod produktu: SCR-KARANG-01
BESTSELLER
  • Cena z VAT:449 zł
  • Cena bez VAT:371 zł
  • Pôvodná cena:499 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Pałka z paralizatorem Karang 9 milionów woltów


Paralizator Securaptor Karang Police Edition jest profesjonalnym paralizatorem przeznaczonym w pierwszej kolejności dla specjalistów z policji lub agencji ochrony. Zakupić może go jednak każdy, kto szuka naprawdę skutecznego środka obronnego i nie lubi robić kompromisów. Karang to wielofunkcyjne urządzenie, które może być wykorzystane w dowolnym momencie jako pałka taktyczna, latarka LED lub paralizator o oszałamiającej mocy 9000000 V. Elektrody umieszczone na czubku tworzą potężne wyładowanie, któremu towarzyszą mocne efekty świetlne oraz groźny dźwięk. Dołączając do tego imponujący wygląd paralizatora Karang można zagwarantować, że napastnik się przestraszy i ucieknie.

Pełnowymiarowa latarka z technologią Cree LED działa lepiej niż konwencjonalne latarki. W razie potrzeby łatwo oślepi napastnika. Szkło latarki chronione jest przed stłuczeniem w taki sposób, że zostało wkomponowane do ostrza paralizatora.

W przeciwieństwie do zwykłych pałek elektrycznych , których obudowa jest plastikowa i zwykle nie wytrzymują mocniejszych uderzeń, Securaptor Karang został wykonany hartowanego aluminium lotniczego . Paralizator został zaprojektowany wyłącznie jako broń, więc można go bez obaw stosować jako glassbreaker. Niestandardowa długość zapewnia doskonałą zwinność podczas manipulacji paralizatorem oraz pozwala utrzymać bezpieczną odległości od wroga.

Paralizator został wyposażony w smycz, która zapobiega upuszczeniu lub wyrwania z ręki broniącego się napastnikiem. Urządzenie można zamocować na pasku spodni za pomocą metalowego klipsa. Chwyt posiada powierzchnię antypoślizgową. System podwójnego zabezpieczenia chroni przed przypadkowym rozładowaniem. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Karang był wulkan Karang (Jawa, Indonezja).

 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 43 cm
Średnica: 4 cm (część przednia), 3 cm (uchwyt) 
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze