Paralizator Securaptor Nikko 4 milionów woltów latarka

Kod produktu: SCR-NIKKO-01
  • Cena z VAT:199 zł
  • Cena bez VAT:164 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Nikko 4 milionów woltów latarka

Paralizator elektryczny Securaptor Nikko to krótka paralizująca latarka z mocną obudową aluminiową. Zachowując praktyczny, kompaktowy rozmiar, Nikko posiada większą odporność (można wykorzystać go też w roli  improwizowanej broni uderzającej lub glassbreaker). Elektrody mocnego paralizatora o napięciu 4 milionów woltów są ukryte w obudowie, więc nie jest on odróżniany od zwykłej latarki outdoorowej. Wyposażenie jest bardzo dyskretne, więc potencjalnego napastnika można nieprzyjemnie zaskoczyć. Paralizator jest również wyposażony w zawleczkę bezpieczeństwa zapobiegającą przypadkowemu włączeniu. Smycz na nadgarstek zapobiega upuszczeniu oraz wyśliźnięciu się paralizatora z ręki. Multifunkcjonalny paralizator Securaptor Nikko można też zastosować zamiast LED latarki, która daje dużo światła. Paralizator zasilany jest za pomocą akumulatora. W zestawie znajduje się nylonowe etui z możliwością przypięcia do paska spodni.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty nazwami wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Nikko był podmorski wulkan Nikko (Japonia).

Parametry

Dane techniczne

Długość: 17,5 cm 
Grubość: 3,6 cm (najszersza część), 2,8 cm (najwęższa część)
Waga: 195 g
Materiał: Aluminium
Napięcie: 4 000 000 V
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni 

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze