Paralizator Securaptor Pago5 milionów woltów czarna (latarka)

 • Latarka s paralizatorem Paralizator Securaptor Pago
 • Paralizator Securaptor Pago
 • Paralizator Securaptor Pago obrazek 3
 • Latarka s paralizatorem Securaptor Pago
 • Paralizator Pago latarka czarna
 • Paralizator Securaptor Pago 5 milionów woltów
Kod produktu: SCR-PAGO-01
Dostępne BESTSELLER
 • Cena z VAT:199 zł
 • Cena bez VAT:164 zł
 • Pôvodná cena:319 zł
 • Dostępność: Towar na magazynie
 • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Pago5 milionów woltów czarna (latarka)

Paralizator elektryczny SCR Securaptor w kształcie latarki. Wytrzymała, ale lekka obudowa niczym się nie różni od klasycznej latarki. W przedniej części znajdują się ukryte elektrody, które pozwalają na zaskoczenie napastnika potężnym wyładowaniem elektrycznym o mocy 5.000.000 woltów. Urządzenie można wykorzystać jako latarkę o mocy światła 180 lumenów. Securaptor Pago służy również jako broń oraz glassbreaker - narzędzie do bezpiecznego stłuczenia szyby, na przykład podczas wypadku samochodowego. Paralizator jest wyposażony w niezawodną zawleczkę bezpieczeństwa, która zapobiega przypadkowemu włączeniu podczas przenoszenia lub korzystania z funkcji latarki. Do zamocowania na pasku spodni służy praktyczny metalowy klips, który jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym natychmiastowe użycie w każdej sytuacji (bez konieczności skomplikowanego wyciągania z kabury). Paralizator zasilany jest za pomocą wbudowanego akumulatora.

Paralizator Securaptor Pago można z powodzeniem stosować przeciwko agresywnym zwierzętom, a zwłaszcza wobec psów. Jego zaletą jest długość, która zapewnia wystarczający odstęp między użytkownikiem a czworonogim agresorem. Z kolei wysoce wytrzymała konstrukcja pozwala na stosowanie paralizatora zamiast pałki.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Pago był wulkan Pago (Wyspa Nowa Brytania, Papua-Nowa Gwinea).

Parametry

Dane techniczne

Długość: 24 cm
Średnica: 5 cm (głowa), 3 cm (uchwyt) 
Waga: 300 g
Napięcie: 5 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze