Paralizator Securaptor Ring 950 000 woltów

  • Paralizator Securaptor Ring
  • Mocny paralizator Securaptor Ring
  • Securaptor Ring paralizator elektryczny
  • Securaptor Ring 950 000 woltów
  • Paralizator Securaptor Ring 950 000 woltów
Kod produktu: SCR-RING-01
  • Cena z VAT:196 zł
  • Cena bez VAT:162 zł
  • Pôvodná cena:231 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Ring 950 000 woltów

SCR Securaptor Ring to rewolucyjny paralizator elektryczny zupełnie nowego designu. Część kołowa (pierścień) jest nawleczona na palcu, reszta pozostaje ukryta w dłoni. Tylko lekke naciśnięcie pięści wystarcza k temu, żeby paralizator emitował mocne wyładowanie elektryczne. Wszystko jest bardzo intuicyjne i szybkie, w sytuacji krytycznej nie trzeba przygotowywania do niczego ani szukania poprawnego przycisku. Chwycąć urządzenia poprawnym sposóbem, upuszczenie oraz wyrwanie paralizatora z ręki napastnikiem jest niemożliwe.

Paraliżujący pierścień jest bardzo dyskretnym środkiem obronnym. Większość bardzo małej i lekkej obudowy zostaje ukryta w dłoni, co pozwala zmaksymalizować moment zaskoczenia. Ze względu na niską wagę i miniaturowe wymiary, Securaptor Ring  jest najlepszym paralizatorem do kieszeni - zawsze pod ręką.

Produkt jest wyposażony w akumulator ładowalny, ładowarka znajduje się w zestawie. Ciało paralizatoru wykonane jest z lekko gumowanego tworzywa sztucznego. Urządzenie jest wyposażone w bezpiecznik uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie.

Parametry


Dane techniczne

Długość: 7,3 cm
Szerokość: 3,5 cm (przednia część); 5,7 cm (tylna część)
Grubość: 0,8 cm (przednia część); 2 cm (tylna część) 
Waga: 50 g
Napięcie: 950 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Nie 

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze