Paralizator Securaptor Ruby 2.5 miliona woltów pióro z latarką LED

  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 1
  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 2
  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 3
  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 4
  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 5
  • Paralizator Securaptor Ruby obrazek 6
Kod produktu: SCR-RUBY-01
  • Cena z VAT:289 zł
  • Cena bez VAT:239 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Ruby 2.5 miliona woltów pióro z latarką LED


Paralizator elektryczny SCR Securaptor Ruby w popularnym i praktycznym kształcie przypominającym długopis lub marker. Mimo, że jego średnica to tylko około dwóch cali, a jego długość jest nieznacznie większa od zwykłego długopisu, dysponuje on mocą dwóch i pół miliona woltów, którymi charakteryzują się znacznie większe urządzenia. Aktualnie na rynku polskim nie jest dostępne mocniejsze pióro.

Dzięki bardzo małym rozmiarom i niskiej wadze broń jest idealna do noszenia na co dzień. Zajmuje naprawdę niewiele miejsca w kieszeni czy w torebce, więc jest zawsze pod ręką. Zestaw zawiera również nylonowe etui z możliwością przypięcia na pasek spodni.

To nie wszystko. Na ostrzu paralizatora znajduj się diody LED, które pozwalają na wykorzystanie Securaptor Ruby jako latarki. W sytuacji zagrożenia posłuży do oślepienia i zdezorientowania napastnika.

Niezamierzonemu porażeniu prądem elektrycznym i przypadkowemu trafieniu użytkownika zapobiega podwójny system zabezpieczający. Podczas przenoszenia przednia część może być zabezpieczona przez nakrywkę ( tym samym całość przypomina długopis). Nakrywka posiada otwory na diody LED, tak, by nawet przy zakrytym ostrzu można było skorzystać z funkcji latarki. Na boku urządzenia znajduje się przełącznik, którym dezaktywuje się funkcja paralizatora. Pozycje ON / OFF są wyraźnie zaznaczone za pomocą czerwonej diody LED.

Warto podkreślić precyzyjne wykonanie oraz wysokiej jakości ogumowanie. Całość wygląda naprawdę solidnie, jest przyjemna w dotyku oraz zapewnia mocny chwyt paralizatora.

Securaptor Ruby jest zasilany za pomocą akumulatora. Mała ładowarka poręczna jest częścią zestawu.

Urządzenie ma identyczne parametry jak pióro Streetwise 2500 kV. Oba paralizatory mają ten sam kształt, rozmiar i parametry techniczne.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Ruby był wulkan Ruby (Mariany Północne, USA).

 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 16 cm
Średnica: 2 cm 
Waga: 195 g
Napięcie: 2 500 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze