Paralizator Securaptor Teon 1,5 miliona woltów

Towar na magazynie
Marka: Securaptor
140 zł
Kategoria: Paralizatory
Gwarancja: 2 lata

SCR Securaptor Teon to klasyczny mini paralizator o rozmiarze nieco większym od paczki papierosów. Dzięki kompaktowym kształtom staje się praktycznym środkiem obronnym. Idealny do noszenia na co dzień – w kieszeni, torebce czy w saszetce. Mały rozmiar wcale nie oznacza małą wydajność – paralizator ma napięcie w wysokości 1500000 V, które pozwala na obezwładnienie każdego napastnika. Ogumowana powierzchnia jest miła w dotyku i umożliwia mocny i bezpieczny chwyt. Między elektrodami na przedniej części urządzenia została umieszczona latarka LED, która oprócz zwykłej funkcji, poradzi sobie z oślepieniem napastnika. Urządzenie jest wyposażone w bezpiecznik uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator. W zestawie znajduje się również praktyczne etui nylonowe z mocowaniem do paska spodni.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor teon był wulkan Teon (Morze banda). 

 

Dane techniczne

Rozmiary: 10,3 x 5,2 x 2,3 cm
Waga: 115 g
Napięcie: 1 500 000 V
Materiał: Ogumowany plastik
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia