Paralizator Securaptor Teon Mini 2 miliona woltów

  • Paralizator Securaptor Teon Mini 1
  • Paralizator Securaptor Teon Mini 2
  • Paralizator Securaptor Teon Mini 3
  • Paralizator Securaptor Teon Mini 4
Kod produktu: SCR-TEON-MINI-01
AKCJA Dostępne
  • Cena z VAT:177 zł
  • Cena bez VAT:146 zł
  • Pôvodná cena:195 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Teon Mini 2 miliona woltów

 

SCR Securaptor Teon Mini to mniejsza i mocniejsza wersja popularnego Securaptor Teon. Chodzi o jeden z najmniejszych najlżejszych paralizatorów na rynku. Dzięki miniaturowym kształtom staje się środkiem obronnym idealnym do noszenia na co dzień – w kieszeni, torebce czy w saszetce. Paralizator ma napięcie w wysokości 2.000.000 V, które pozwala na obezwładnienie każdego napastnika. Ogumowana powierzchnia jest miła w dotyku i umożliwia mocny, bezpieczny chwyt. Między elektrodami na przedniej części urządzenia została umieszczona latarka LED z parabolą, która oprócz zwykłej funkcji, poradzi sobie z oślepieniem napastnika. Paralizator jest wyposażony w zawleczkę bezpieczeństwa, która zapobiega przypadkowemu włączeniu. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator. W zestawie znajduje się również praktyczne nylonowe etui z mocowaniem do paska spodni.

Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Teton był wulkan Teon (Morze Banda). 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 9 cm
Szerokość: 3,5 cm
Grubość: 2,3 cm
Waga: 110 g
Materiał: Ogumowany plastik
Napięcie: 2 000 000 V
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Kabura: Skórzana kabura z mocowaniem do paska spodni 

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze