Paralizator Securaptor Tore 4 miliony woltów (latarka)

  • Paralizator Securaptor Tore
  • Paralizator Securaptor Tore latarka
  • Paralizator latarka Securaptor Tore
  • Latarka z paralizatorem Tore
  • Latarka z paralizatorem Securaptor Tore
  • Paralizator Securaptor Tore 4 miliony woltów
Kod produktu: SCR-TORE-01
Dostępne
  • Cena z VAT:164 zł
  • Cena bez VAT:136 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator Securaptor Tore 4 miliony woltów (latarka)

 

Paralizator elektryczny Securaptor Tore Police Edition w kształcie latarki jest inspirowany urządzeniami używanymi przez policjantów w USA i innych krajach. Nadzwyczajnie wąska obudowa (średnica tylko 3 cm) wykonana ze stopu aluminium jest bardzo odporna, do czego przyczynia się też specjalne wyposażenie tylnej części. Ta zostaje jednolita, bez zwykłej końcówki z tworzywa sztucznego. Elektrody mocnego paralizatora o napięciu 4 milionów woltów są ukryte w obudowie, co sprawia, że na pierwszy rzut oka nie jest on odróżniany od zwykłej latarki. Przypadkowemu włączeniu zapobiega zawleczka bezpieczeństwa z wyłącznikiem ON/OFF, który całkowicie odłącza paralizator od baterii. Smycz na nadgarstek zapobiega upuszczeniu oraz wyśliźnięciu się paralizatora z ręki.
 
Securaptor Tore można też zastosować zamiast latarki, która daje dużo światła dzięki źródłu CREE LED.  Paralizator zasilany jest za pomocą akumulatora. W zestawie znajduje się nylonowe etui z możliwością przypięcia do paska spodni.
 
Ciekawostka: Marka Securaptor oznacza swoje produkty według nazw wulkanów. Inspiracją dla modelu Securaptor Tore był wulkan Tore (Wyspa Bougainville, Papua-Nowa Gwinea).

 

Parametry

Dane techniczne

 Długość: 17 cm 
 Średnica: 3 cm 
 Waga: 165 g
 Napięcie: 4 000 000 V 
 Materiał: Aluminium 
 Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie) 
 Kolor: Czarny 
 

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze