Paralizator Streetwise 4 miliony woltów pałka elektryczna

  • Paralizator Streetwise pałka elektryczna
  • Pałka elektryczna Streetwise
  • Paralizator Streetwise 4 miliony woltów
Kod produktu: 98
  • Cena z VAT:819 zł
  • Cena bez VAT:677 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise 4 miliony woltów pałka elektryczna


Paralizator elektryczny Streetwise 4 miliony woltów jest wyjątkowo mocną mini pałką o długości niespełna 27 cm. Model kombinuje kompaktowe rozmiary z oszołamiającą mocą, która czyni go bardzo efektywnym urządzeniem obronnym.

Imponująca moc paralizatora przejawia się bardzo jasnym i głośnym wyładowaniem elektrycznym. To pełni również funkcję odstraszającą, która potrafi zmusić agresora do ucieczki bez konieczności prawdziwego użycia paralizatora. Jeśli jednak wystąpi taka konieczność, wystarczy bezpośredni krótki dotyk, który spowoduje szok w połączeniu z utratą równowagi i moc czterech milionów woltów powali napastnika na kolana. Jednak używając paralizatora, nie spowodujemy żadnych trwałych uszczerbków na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym.

Na bokach umieszczono aktywne powierzchnie kontaktowe, które uniemożliwiają wyrwanie broni z ręki. Paralizator wyposażono również w mocną latarkę 4 LED, która pozwala na chwilowe oślepienie napastnika lub może służyć jako zwykła latarka.

W zestawie znajduje się ładowarka oraz praktyczna kabura do paska.
 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 27 cm
Średnica: 7 cm
Napięcie: 4 000 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)
Ładowanie: 8 godzin co 30 dni
Żywotność baterii: Co najmniej 500 cykli ładowań
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze