Paralizator Streetwise 750 000 woltów pałka elektryczna

  • Paralizator Streetwise pałka elektryczna
  • Pałka elektryczna Streetwise
  • Paralizator Streetwise 750 000 woltów
Kod produktu: 5
  • Cena z VAT:459 zł
  • Cena bez VAT:379 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise 750 000 woltów pałka elektryczna


Paralizator Streetwise 750 000 woltów to mini pałka obezwładniająca o długości niespełna 27 cm. Skrócona konstrukcja czyni z niej poręczny, ale nadal bardzo mocny i efektywny środek obronny.

Pomimo mniejszych rozmiarów ma jasne i głośne wyładowania elektryczne. Wyładowanie ostrzegawcze „w powietrze”  może więc  wystarczyć do odstraszenia agresora bez konieczności użycia kontaktowego. Jeśli jednak wystąpi taka konieczność, wystarczy bezpośredni krótki dotyk (3 – 5 s), który spowoduje szok w połączeniu z utratą równowagi i powali napastnika na kolana. Używając paralizatora, nie spowodujemy żadnych trwałych uszczerbków na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym.

Smycz na nadgarstek z systemem bezpieczeństwa deaktywuje paralizator w wypadku wyrwania go z ręki. Urządzenie posiada również przełącznik bezpieczeństwa.

Częścią zestawu jest praktyczna kabura do paska.
 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 27 cm
Średnica: 4,5 cm
Napięcie: 750 000 V
Zasilanie: 2 baterie alkaliczne 9V
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze