Paralizator Streetwise 800 000 woltów pałka elektryczna

Kod produktu: 4
  • Cena z VAT:459 zł
  • Cena bez VAT:379 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise 800 000 woltów pałka elektryczna


Paralizator elektryczny Streetwise 800 000 woltów to środek obronny o długości prawie pół metra. Taka konstukcja pozwala na jego użycie przy jednoczesnym utrzymaniu bezpiecznej odległości od napastnika.

Imponujący wygląd w kombinacji z bardzo głośnym wyładowaniem ostrzegawczym często wystarczy do odstraszenia napastnika. Bezpośredni kilkusekundowy dotyk spowoduje szok połączony z utratą równowagi i powali napastnika na kolana. Jednak używając paralizatora, nie spowodujemy żadnych trwałych uszczerbków na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym.

Model Streetwise 800 000 V wyposażono w przełącznik bezpieczeństwa. Na bokach umieszczono aktywne powierzchnie kontaktowe, które uniemożliwiają wyrwanie broni z ręki przez napastnika. W zestawie znajduje się również praktyczna kabura do paska.
 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 46 cm
Średnica: 5 cm
Napięcie: 800 000 V
Zasilanie: 4 baterie Li CR123A (nie są częścią zestawu)
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze