Paralizator Streetwise Barbarian 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

  • Paralizator Streetwise Barbarian
  • Paralizator Streetwise Barbarian pałka elektryczna
  • Pałka z paralizatorem elektryczna Streetwise
  • Pałka elektryczna Streetwise Barbarian
  • Paralizator Streetwise Barbarian 9 milionów woltów
Kod produktu: 51235123
Dostępne BESTSELLER
  • Cena z VAT:729 zł
  • Cena bez VAT:602 zł
  • Pôvodná cena:799 zł
  • Dostępność: Towar na magazynie
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise Barbarian 9 milionów woltów (pałka elektryczna)

Pałka elektryczna Streetwise Barbarian to nietypowy środek obronny przeznaczony dla profesjonalistów z grona ochroniarzy, policji, ale również dla zwykłych osób. Urządzenie wielofunkcyjne łączy w sobie zalety pałki teleskopowej, latarki LED oraz niezwykle mocnego paralizatora. 9.000.000 V sprawia, że Streetwise Barbarian to jeden z najmocniejszych produktów marki. Głowica z osłoniętymi elektrodami wyposażona jest w technologię Triple Stun dla jeszcze większej wydajności. Imponujący przejaw świetlny oraz mrożący krew w żyłach dźwięk wyładowania elektrycznego prawdopodobnie natychmiast zastraszy większość napastników. Jeśli nie, to na scenie pojawia się wstrząs elektryczny o mocy 9 milionów woltów.

Latarka z technologią Cree LED łatwo zastąpi zwykłą latarkę, jeśli zaistnieje taka konieczność, potrafi oślepić napastnika. Działa w trzech trybach: pełne światło, 50 % światła i sygnał SOS.

W przeciwieństwie do większości pałek elektrycznych wykonanych z tworzywa sztucznego, ten rodzaj pałki wykonano z hartowanego aluminium lotniczego. Jest to pałka taktyczna w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu - może być łatwo wykorzystana jako broń lub glassbreaker. Prawie pół metra długości zapewnia wyjątkową zwinność i pozwala na utrzymanie się w znacznej odległości od napastnika.

Paralizator został wyposażony w pasek na nadgarstek, który chroni przed upuszczeniem pałki lub wyrwania jej z ręki. Przed przypadkowym wyładowaniem chroni podwójne zabezpieczenie. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu.

(UWAGA: Na załączonych zdjęciach produktu może widnieć amerykańska wersja wtyczki. Wszystkie paralizatory w ofercie naszego sklepu sprzedawane są z osprzętem w pełni kompatybilnym z europejską siecią zasilania.)

Parametry

Dane techniczne

Długość: 48 cm
Waga: 750 g 
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze