Paralizator Streetwise Barbarian

Paralizator Streetwise Barbarian to nietypowy środek obronny przeznaczony dla profesjonalistów z grona ochroniarzy, policji, ale również dla zwykłych osób. Urządzenie wielofunkcyjne łączy w sobie zalety pałki teleskopowej, latarki LED oraz niezwykle mocnego paralizatora. 9.000.000 V sprawia, że Streetwise Barbarian to jeden z najmocniejszych produktów marki. Głowica z osłoniętymi elektrodami wyposażona jest w technologię Triple Stun dla jeszcze większej wydajności. Imponujący przejaw świetlny oraz mrożący krew w żyłach dźwięk wyładowania elektrycznego prawdopodobnie natychmiast zastraszy większość napastników. Jeśli nie, to na scenie pojawia się wstrząs elektryczny o mocy 9 milionów woltów.

Towar na magazynie
Marka: Streetwise
749 zł
Kategoria: Oferta paralizatorów
Gwarancja: 2 lata
Paralizator Streetwise Barbarian
GRATISGRATIS

Latarka z technologią Cree LED łatwo zastąpi zwykłą latarkę, jeśli zaistnieje taka konieczność, potrafi oślepić napastnika. Działa w trzech trybach: pełne światło, 50 % światła i sygnał SOS. W przeciwieństwie do większości pałek elektrycznych wykonanych z tworzywa sztucznego, ten rodzaj pałki wykonano z hartowanego aluminium lotniczego. Jest to pałka taktyczna w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu - może być łatwo wykorzystana jako broń lub glassbreaker. Prawie pół metra długości zapewnia wyjątkową zwinność i pozwala na utrzymanie się w znacznej odległości od napastnika.

Paralizator został wyposażony w pasek na nadgarstek, który chroni przed upuszczeniem pałki lub wyrwania jej z ręki. Przed przypadkowym wyładowaniem chroni podwójne zabezpieczenie. Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora. Ładowarka jest częścią zestawu. (UWAGA: Na załączonych zdjęciach produktu może widnieć amerykańska wersja wtyczki. Wszystkie paralizatory w ofercie naszego sklepu sprzedawane są z osprzętem w pełni kompatybilnym z europejską siecią zasilania.)Dane techniczne

Długość: 48 cm
Waga: 750 g 
Napięcie: 9 000 000 V
Materiał: Aluminium
Zasilanie: Wbudowany akumulator (ładowarka w zestawie)
Kolor: Czarny
Klips na pasek: Tak
Kabura: Nie

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Z powrotem do sklepu