Paralizator Streetwise Blackout 11 milionów woltów

  • Paralizator Streetwise Blackout
  • Streetwise Blackout paralizator elektryczny
  • Paralizator Streetwise Blackout 11 milionów woltów
Kod produktu: 10
  • Cena z VAT:829 zł
  • Cena bez VAT:685 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise Blackout 11 milionów woltów


Paralizator elektryczny Streetwise Blackout 11 milionów woltów należy do najmocniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Jego rozmiary pozwalają na zmieszczenie go w dłoni a nawet w paczce papierosów.

Streetwise Blackout to produkt najwyższej jakości. Może się pochwalić wyjątkowym wyposażeniem i wyśmienitymi parametrami. Ergonomiczna obudowa z powłoką z wykonaną z gumy pozwala na wygodny i mocny chwyt broni. Paralizator posiada nylonową smycz do noszenia na nadgarstku, wyposażoną w system,, który dezaktywuje urządzenie w wypadku, kiedy napastnikowi uda się wyrwać go z ręki. Na dodatek posiada wyłącznik zapobiegający niepożądanemu włączeniu paralizatora. Z przodu znajdują się 4 diody LED bardzo wysokiej jasności.

Moc pięciu milionów woltów rozbroi każdego agresora. Paralizator zasila wbudowany akumulatorek. Ładowarka jest częścią opakowania.

Do zestawu dołączono również stylową kaburę do noszenia na pasku do spodni.
 

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Waga: 200 g
Napięcie: 11 000 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Stylowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze