Paralizator Streetwise Peacemaker 6 milionów woltów pałka elektryczna

  • Paralizator Streetwise Peacemaker
  • Paralizator Streetwise Peacemaker pałka elektryczna
  • Pałka elektryczna Streetwise Peacemaker
Kod produktu: 315
  • Cena z VAT:735 zł
  • Cena bez VAT:607 zł
  • Pôvodná cena:844 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise Peacemaker 6 milionów woltów pałka elektryczna


Paralizator elektryczny Streetwise Peacemaker 6 milionów woltów jest na dzień dzisiejszy produktem o największej mocy w naszej ofercie. Orgomna moc sześciu milionów woltów, spektakularny odstraszający kształt i wysoka jakość czynią go najlepszym urządzeniem do samoobrony, jak również idealnym narzędziem do pracy agencji bezpieczeństwa itp. Długie rozmiary umożliwiają łatwą manipulację o bardzo dobrym zasięgu.

Paralizator Streetwise Peacemaker jest wyjątkowy swym jasnym, bardzo głośnym wyładowaniem, które demonstruje orgomną moc i zastrasza przeciwnika. Rękojeść z powłoką wykonaną z gumy umożliwia mocny chwyt i łatwą manipulację. Co więcej, Peacemaker wyposażono w diody LED o podwyższonej jasności, króre potrafią spowodować chwilowe oślepienie napastnika lub mogą być użyte jako zwykła latarka.

Pałka obezwładniająca ma przełącznik bezpieczeństwa, który bezpiecznie deaktywuje baterię oraz zabroni włączeniu się w niepożądaną chwilę. Na bokach znajdują się aktywne powierzchnie kontaktowe, które powodują wstrząs elektryczny i  uniemożliwiają wyrwanie broni z ręki.

Paralizator wyposażono w akumulator. Ładowarkę podłącza się do dolnej części rękojeści.
 

 

Dane techniczne

Długość: 36 cm
Napięcie: 6 000 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze