Paralizator Streetwise Police Force

Pałka elektryczna z serii Police Force marki Streetwise przeznaczona jest dla specjalistów, pracujących w szeregach agencji bezpieczeństwa, ochrony, policji. Jednak może służyć cywilom jako bardzo skuteczny środek do samoobrony. To narzędzie łączy zalety pałki taktycznej, latarki LED oraz niezwykle mocnego paralizatora. Dzięki mocy 12 000 000 V pałka Streetwise Police jest obecnie najpotężniejszym urządzeniem w historii marki. Głowica z elektrodami wyposażona jest w technologię Triple Stun dla jeszcze większej wydajności. Imponujący przejaw świetlny oraz mrożący krew w żyłach dźwięk wyładowania elektrycznego prawdopodobnie natychmiast zastraszy większość napastników. Jeśli nie, to na scenie pojawia się wstrząs elektryczny o mocy kilku milionów woltów.

 

Towar na magazynie
Marka: Streetwise
665 zł
Kategoria: Oferta paralizatorów
Gwarancja: 2 lata
Paralizator Streetwise Police Force
GRATISGRATIS

Latarka z technologią Cree LED łatwo zastąpi zwykłą latarkę, jeśli zaistnieje taka konieczność, potrafi oślepić napastnika. Działa w pięciu trybach: światło pełne, o średniej mocy, światło słabe, stroboskop i sygnał SOS. W przeciwieństwie do większości pałek elektrycznych wykonanych z tworzywa sztucznego, ten rodzaj pałki wykonano z hartowanego aluminium lotniczego. Jest to pałka taktyczna w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu - może być łatwo wykorzystana jako broń lub glassbreaker.

Paralizator został wyposażony w pasek na nadgarstek, który chroni przed upuszczeniem pałki lub wyrwania jej z ręki. Przed przypadkowym wyładowaniem chroni podwójne zabezpieczenie. Urządzenie jest zasilane za pomocą dwóch akumulatorów wymiennych. Ładowarka są częścią zestawu. W zestawie praktyczny futerał.

(UWAGA: Na załączonych zdjęciach produktu może widnieć amerykańska wersja wtyczki. Wszystkie paralizatory w ofercie naszego sklepu sprzedawane są z osprzętem w pełni kompatybilnym z europejską siecią zasilania.)

 

Dane techniczne

Długość: 34 cm
Waga: 850 g 
Napięcie: 12 000 000 V
Materiał: Aluminium
Kolor: Czarny
Kabura: TakWysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Z powrotem do sklepu