Paralizator UZI 1,5 miliona woltów różowy

  • Paralizator UZI 1,5 miliona woltów
Kod produktu: UZI-D1500R
Dostępne
  • Cena z VAT:303 zł
  • Cena bez VAT:250 zł
  • Pôvodná cena:349 zł
  • Dostępność: 3 dni
  • Gwarancja:36 miesięcy
Ilość:

Paralizator UZI 1,5 miliona woltów różowy


Mini paralizator elektryczny UZI 1500000 woltów w wykonaniu, które idealnie nadaje się do noszenia na co dzień – w kieszeni, torebce lub dołączonym do zestawu etui. Pomimo swych rozmiarów, które nie przekraczają wielkości paczki papierosów, zapewnia niezwykle mocne wyładowania elektryczne, który skutecznie paraliżują każdego napastnika. Proste paralizatory małych rozmiarów należą do najbardziej pożądanych urządzeń obronnych na rynku.

Paralizator zabezpieczony jest przed przypadkowym uruchomieniem. Antypoślizgowa powierzchnia z ogumowaniem pomaga w stabilnym i mocnym chwycie urządzenia. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator, który można łatwo doładować za pomocą ładowarki (jest częścią zestawu). Pakiet zawiera również wysokiej jakości kaburę nylonową z możliwością uchwycenia na pasku spodni.

Różowa wersja została zaprojektowana specjalnie dla kobiet (poza kolorem, niczym nie różni się od wersji UZI-D1500K).
 

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 9,5 x 5,5 x 2,5 cm
Waga: 130 g
Napięcie: 1 500 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze