Paralizator UZI Thunderbolt 2 miliony woltów z alarmem

  • Paralizator UZI Thunderbolt
Kod produktu: UZI-SG-2M
  • Producent:UZI
  • Cena z VAT:360 zł
  • Cena bez VAT:298 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:36 miesięcy
Ilość:

Paralizator UZI Thunderbolt 2 miliony woltów z alarmem

 

Paralizator UZI Thunderbolt 2,000,000 woltów to prawdziwe wielofunkcyjne urządzenie obronne. Zapewnia ono nie tylko potężne wyładowania elektryczne, jak również jest wyposażone w sygnalizator świetlny oraz syrenę. Te dodatkowe funkcje służą skutecznemu odstraszeniu napastnika i szybkiemu wezwaniu pomocy.

UZI Thunderbolt to doskonale wyposażone urządzenie. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator NiMH, który jest ładowany za pomocą ładowarki(jest częścią zestawu). UZI Thunderbolt posiada również wyłącznik bezpieczeństwa oraz pasek na nadgarstek z blokadą, która wyłączy paralizator podczas wyrwania lub wypadnięcia z ręki. W zestawie znajduje się również wysokiej jakości etui nylonowe.

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 12,5 x 5 x 3,1 cm
Waga: 310 g
Napięcie: 2 000 000 V
Funkcje: Paralizator, alarm dźwiękowy, alarm świetlny, latarka LED
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze