Paralizator UZI Thunderbolt 2,8 miliony woltów z światłem

 • Paralizator UZI Thunderbolt 2,8 miliony woltów
 • Paralizator UZI Thunderbolt z światłem
Kod produktu: UZI-SG-280
BESTSELLER
 • Producent:UZI
 • Cena z VAT:330 zł
 • Cena bez VAT:273 zł
 • Dostępność: Chwilowo niedostępne
 • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Paralizator UZI Thunderbolt 2,8 miliony woltów z światłem

 

Uzi-SG-280 2.8 milionów woltów to bardzo skuteczny paralizator wielokrotnego ładowania. Jest to profesjonalny paralizator odpowiedni nie tylko do stosowania w firmach ochroniarskich lub policji, ale także dla każdego obywatela. Przypadkowemu włączeniu zapobiega zawleczka bezpieczeństwa z wyłącznikiem ON/OFF, który całkowicie odłącza paralizator od baterii. Paralizator został wyposażony w lampę LED i smycz z bezpiecznikiem. Smycz jest podłączona do urządzenia poprzez wtyczkę. Jeśli wtyczka nie jest podłączona do urządzenia, funkcja paraliżująca nie zostanie aktywowana. Oznacza to, że jeśli dojdzie do wyrwania paralizatora z dłoni lub jego upuszczenia, napastnik nie może go wykorzystać przeciwko nam, ponieważ spust staje się nieaktywny.

Dźwięk wytwarzany przez sam prąd elektryczny często wystarcza, aby zniechęcić do potencjalnego zagrożenia. Elegancki wygląd jest atrakcyjny i wygodny dla łatwego noszenia. UZI łączy w sobie zaawansowane koncepcje naukowe z innowacyjnym designem, dlatego produkty są stosowane przez wojsko, tajne służby i siły specjalne (Special Forces). Od czasu swojej premiery w 1950 roku UZI stało się jedną z najsławniejszych marek broni i ikoną 20 wieku.

Charakterystyka paralizatoru SG-280 THUNDERBOLT:

 • mocne wyładowanie elektryczne natychmiast unieszkodliwi napastnika po dotknięciu jego ciała
 • skuteczny nawet przez grube warstwy odzieży (nawet przez skórę)
 • w żadnym wypadku nie możesz dostać szoku powrotem nawet wtedy, gdy atakujący trzyma cię mocno
 • nie pozostawia żadnych psychologicznych ani fizycznych konsekwencji

 

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 11 x 5 x 2,5 cm
Waga: 140 g
Napięcie: 2 800 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Tak

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze