Paralizator ZAP Blast Knuckles EXTREME 950 000 woltów kastet elektryczny

  • Paralizator ZAP Blast Knuckles EXTREME
  • Kastet elektryczny ZAP Blast Knuckles EXTREME
Kod produktu: 888
  • Cena z VAT:580 zł
  • Cena bez VAT:479 zł
  • Dostępność: Chwilowo niedostępne
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator ZAP Blast Knuckles EXTREME 950 000 woltów kastet elektryczny

 

Na paralizator Blast Knuckles Paralizator na rynku pojawiło się wiele imitacji i kopi, dlatego producent produktów ZAP wprowadził nową innowację i włączył ten paralizator Blast Knuckles do serii Extreme, podobnie jak paralizator ZAP Light. Paralizatory Zap są bardzo solidnymi i wysokiej jakości urządzeniami, które od wielu lat znajdują się na rynku światowym i są dostarczane z dożywotnią gwarancją na wady fabryczne.


Paralizator Zap Blast Knuckles Extreme 950 000 woltów to paraliżujący bokser z ostrymi grotami, który jest zupełnie nowym produktem na rynku (patent amerykański). Ogromną zaletą tego paraliżatora jest to, że atakujący nawet nie zauważa, co go uderzyło, i prawie niemożliwe jest wyrwanie twojego paralizatora z ręki. Po naciśnięciu spustu paralizatora nastąpi natychmiastowe wyładowanie 950 000 woltów prądu elektrycznego. Jeżeli napięcie nie zatrzymuje atakującego, ostre groty tak.


Zestaw zawiera dwie baterie litowe CR123 i nylonowe etui z możliwością przypięcia do paska spodni. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i jest wykonane z wysokiej jakości materiału antypoślizgowego. Bokser (paralizator) chroni przed gwałcicielami, złodziejami i dzikimi zwierzętami. Mocne wyładowanie elektryczne natychmiast unieszkodliwi napastnika po dotknięciu jego ciała. Paralizator jest skuteczny nawet przez grube warstwy odzieży (nawet przez skórę).


Charakterystyka paralizatoru:

- ostre groty
- idealny dla biegaczy
- niewielkie rozmiary
- dożywotnia gwarancja
- dizajn boksera

Parametry


Dane techniczne

Rozmiary: 9,5 x 11,4 x 2,5 cm
Waga: 360 g
Napięcie: 950 000 V
Zasilanie: 2 baterie Li CR123A (w zestawie)
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze