Paralizator ZAP Blast Knuckles EXTREME

Na paralizator Blast Knuckles Paralizator na rynku pojawiło się wiele imitacji i kopi, dlatego producent produktów ZAP wprowadził nową innowację i włączył ten paralizator Blast Knuckles do serii Extreme, podobnie jak paralizator ZAP Light. Paralizatory Zap są bardzo solidnymi i wysokiej jakości urządzeniami, które od wielu lat znajdują się na rynku światowym i są dostarczane z dożywotnią gwarancją na wady fabryczne. Paralizator Zap Blast Knuckles Extreme 950 000 woltów to paraliżujący bokser z ostrymi grotami, który jest zupełnie nowym produktem na rynku (patent amerykański).

Towar na magazynie
Marka: ZAP
580 zł –7 % 540 zł
Kategoria: Paralizatory
Gwarancja: 2 lata
Paralizator ZAP Blast Knuckles EXTREME
580 zł –7 %

Ogromną zaletą tego paraliżatora jest to, że atakujący nawet nie zauważa, co go uderzyło, i prawie niemożliwe jest wyrwanie twojego paralizatora z ręki. Po naciśnięciu spustu paralizatora nastąpi natychmiastowe wyładowanie 950 000 woltów prądu elektrycznego. Jeżeli napięcie nie zatrzymuje atakującego, ostre groty tak.


Zestaw zawiera dwie baterie litowe CR123 i nylonowe etui z możliwością przypięcia do paska spodni. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i jest wykonane z wysokiej jakości materiału antypoślizgowego. Bokser (paralizator) chroni przed gwałcicielami, złodziejami i dzikimi zwierzętami. Mocne wyładowanie elektryczne natychmiast unieszkodliwi napastnika po dotknięciu jego ciała. Paralizator jest skuteczny nawet przez grube warstwy odzieży (nawet przez skórę).

Charakterystyka paralizatoru:

- ostre groty
- idealny dla biegaczy
- niewielkie rozmiary
- dożywotnia gwarancja
- dizajn boksera


Dane techniczne

Rozmiary: 9,5 x 11,4 x 2,5 cm
Waga: 360 g
Napięcie: 950 000 V
Zasilanie: 2 baterie Li CR123A (w zestawie)
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia