Paralizator ZAP Enforcer 2 miliony woltów (latarka)

  • Paralizator ZAP Enforcer
  • Paralizator ZAP Enforcer latarka
  • Paralizator ZAP Enforcer 2 miliony woltów
Kod produktu: 1005110
AKCJA Dostępne
  • Cena z VAT:625 zł
  • Cena bez VAT:517 zł
  • Pôvodná cena:750 zł
  • Dostępność: 3 dni
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator ZAP Enforcer 2 miliony woltów (latarka)


Paralizator elektryczny ZAP Enforcer jest prawdziwym multifunkcyjnym-urządzeniem obronnym. Oprócz funkcji paraliżującej o sile dwóch milionów woltów wyposażono ZAP Enforcer w sześć ostrych kolców metalowych, wydajną latarkę LED o czterech trybach świecenia oraz ciało z hartowanego aluminium lotniczego, które w połączeniu z wielkością paralizatora stanowi skuteczną broń do obrony.

Spośród wszystkich latarek obezwładniających ZAP Enforcer umożliwia korzystanie z wyświetlacza LCD, na którym wyświetlane są informacje o aktualnym stanie baterii, liczbie pozostałych wstrząsów elektrycznych i czasie pozostałym do całkowitego rozładowania.Użytkownik posiada pełną informację na temat aktualnego stanu swojego paralizatora i może z łatwością dopilnować, by był zawsze w pełnej gotowości.Urządzenie posiada wbudowany Ni-Mh akumulator, który pozwoli na wykonanie około 500 wstrząsów elektrycznych lub 12 godzin ciągłego świecenia. Ładowarka jest częścią zestawu. Inteligentny system ładowania zapobiega niepożądanemu przeładowaniu akumulatora.

Latarka LED z technologią CREE XR-E 3W LED, o strumieniu świetlnym 110 lumenów, działa w czterech trybach - wysokiej jasności, średniego poboru, niskiego poboru oraz migającym SOS.
 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 36 cm
Waga: 839 g
Napięcie paralizatoru: 2 000 000 V
Latarka LED: 110 lm
Wyświetlacz LCD: Stan baterii, pozostały czas świecenia, ilon pozostąłych wstrząsów
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze