Paralizator ZAP Enforcer

Paralizator elektryczny ZAP Enforcer jest prawdziwym multifunkcyjnym-urządzeniem obronnym. Oprócz funkcji paraliżującej o sile dwóch milionów woltów wyposażono ZAP Enforcer w sześć ostrych kolców metalowych, wydajną latarkę LED o czterech trybach świecenia oraz ciało z hartowanego aluminium lotniczego, które w połączeniu z wielkością paralizatora stanowi skuteczną broń do obrony.

Spośród wszystkich latarek obezwładniających ZAP Enforcer umożliwia korzystanie z wyświetlacza LCD, na którym wyświetlane są informacje o aktualnym stanie baterii, liczbie pozostałych wstrząsów elektrycznych i czasie pozostałym do całkowitego rozładowania.Użytkownik posiada pełną informację na temat aktualnego stanu swojego paralizatora i może z łatwością dopilnować, by był zawsze w pełnej gotowości.

Chwilowo niedostępne
Marka: ZAP
699 zł
Kategoria: Latarki z paralizatorem
Gwarancja: 2 lata
Paralizator ZAP Enforcer
GRATISGRATIS

Urządzenie posiada wbudowany Ni-Mh akumulator, który pozwoli na wykonanie około 500 wstrząsów elektrycznych lub 12 godzin ciągłego świecenia. Ładowarka jest częścią zestawu. Inteligentny system ładowania zapobiega niepożądanemu przeładowaniu akumulatora. Latarka LED z technologią CREE XR-E 3W LED, o strumieniu świetlnym 110 lumenów, działa w czterech trybach - wysokiej jasności, średniego poboru, niskiego poboru oraz migającym SOS.

 

Dane techniczne

Długość: 36 cm
Waga: 839 g
Napięcie paralizatoru: 2 000 000 V
Latarka LED: 110 lm
Wyświetlacz LCD: Stan baterii, pozostały czas świecenia, ilon pozostąłych wstrząsów
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Z powrotem do sklepu