Paralizator ZAP Light mini 800 0000 woltów latarka

  • Paralizator ZAP Light mini latarka
  • Paralizator latarka ZAP Light mini
  • Paralizator ZAP Light mini 800 0000 woltów
Kod produktu: ZAP-LIGHT-MINI-01
Dostępne
  • Cena z VAT:320 zł
  • Cena bez VAT:264 zł
  • Pôvodná cena:420 zł
  • Dostępność: Tydzień
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator ZAP Light mini 800 0000 woltów latarka

Paralizator elektryczny ZAP Light Extreme 1 milion woltów w kształcie latarki to udoskonalona wersja popularnej latarki obezwładniającej ZAP Light 1 milion woltów. Czarną obudowę wykonano z hartowanego stopu lotniczego na bazie aluminium. Trzon latarki jest okryty powłoką z gumy.

Urządzenie doskonale radzi sobie nie tylko w roli paralizatora, ale również w roli latarki. Sześć nowoczesnych diod LED dostarcza jasne światło przez 5 godzin pracy na jedno doładowanie. W zestawie znajduje się ładowarka oraz pokrowiec. W zestawie znajduje się również ładowarka do samochodu.

Mocne napięcie miliona woltów zapewnia solidne, jasne wyładowania elektryczne, którym towarzyszy charakterystyczny dźwięk. Urządzenie nie ma klasycznych kształtów, można więc działać z zaskoczenia, co wzmacnia efekt odstraszający, ponieważ agresor nie spodziewa się kontrataku.

Parametry

Dane techniczne

Długość: 15 cm
Waga: 255 g
Napięcie: 1 000 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria (ładowarka i ładowarka do samochodu jest częścią zestawu)
Kabura: Praktyczna kabura z mocowaniem do paska spodni

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze