Piexon JPX Jet Defender LASER pistolet gazowy

 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 1
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 2
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 3
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 4
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 5
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 6
 • pistolet gazovy Piexon JPX Jet Defender LASER obrazek 7
Kod produktu: PIE-JPX-LAS-01
 • Cena z VAT:1 199 zł
 • Cena bez VAT:991 zł
 • Pôvodná cena:1 249 zł
 • Dostępność: Sprzedaż zakończona
 • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Piexon JPX Jet Defender LASER pistolet gazowy

Profesjonalny środek obrony z bardzo skutecznym systemem aplikacje substancje OC Piexol w formie płynnej. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii napędzania, Piexon JPX zasięga strzału aż 7 m (z prędkością 350 km/h). Odczepiany pojemnik zawiera dwa naboje, ten model zawiera również zintegrowany marker laserowy.

Manipulowanie jest bardzo proste, urządzenie jest dobrze zabezpieczone przed przypadkowym odpaleniem. Dzięki prostemu sterowaniu Piexon JPX można wykorzystać bardzo szybko w każdej situacji.

Pojemnik wsądza się na ręczkę i wtedy urządzenie jest przygotowane. Nie trzeba załadowania lub naciągania. Po pociągnięciem za spust pierwszy nabój jest wypalony. Pojemnik zawiera dwa nabóje. Po pierwszym strzale, drugi nabój automatycznie jest ładowany. Po drugim strzale należy wymienić pojemnik. Wymiany jest prosta i może być przeprowadzona w ciągu kilku sekund. Pojemnik zawiera dwie dawki 10 ml..

Substancja skuteczna jest wypalana z bardzo dużą prędkością do 350 km / h., na tor pocisku np. wiatr lub deszcz nie ma wpływu. Dzięki hermetycznie zamkniętemu pojemniku, produkt może być używany wewnątrz budynków bez zanieczyszczania środowiska wewnętrznego.

Opakowanie zawiera  JPX Jet Defender standard i jeden pojemnik z dwiema nabojkami zawierającymi 10% OC (Oleoresin Capsicum z 2.0-3.0% kapsaicinoidów w całym roztworze).

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary:
Długość: 190 mm
Wysokość: 90 mm
Szerokość: 37 mm
Waga (rączka): 250 g
Waga (pojemnik): 135 g

Dystans użycie: 1,5 – 7 m
Zawartość: 2 naboje o objętości 10 ml
Prędkość nabóju: 97 m/s, 350 km/h
Temperatura robocza: -20 °C až +60 °C
Wycelowanie: otwarty calownik, laser

Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze