Pióro taktyczne ESP KBT-02

Jest to unikatowa kombinacja długopisu i kubotanu. Kubotan to wyjątkowo skuteczne narzędzie do samoobrony wykorzystywane na całym świecie. Wygląd zewnętrzny sprawia, że pióro i kubotan stają się doskonale zamaskowanym środkiem obrony.

Wariant
3 dni 3 dni Wybierz wariant
Marka: ESP
99 zł
Kategoria: Pióra taktyczne
Gwarancja: 2 lata

Materiał wykorzystany przy produkcji kubotanu to najwyższej jakości dural lotniczy, doskonały do specjalnych nacisków i uderzeń w sploty nerwowe oraz szczególnie wrażliwe punkty ciała napastnika.

Zagłębienia, ogólny kształt i ergonomiczna konstrukcja pióra zapewniają stabilny chwyt i pozwalają na uniwersalne zastosowanie długopisu. Długopis taktyczny posiada zamontowane zamknięcie, wyposażone w specjalny grot. Dzięki tej właściwości i strukturze materiałowej kubotan może być wykorzystany również do innych, mniej destrukcyjnych celów (rozbijanie szkła itd.). Należy również wspomnieć o klipsie, dzięki któremu produkt ten może być wygodnie noszony na pasku, przy kieszeni itd. Długopis posiada markowy wkład wymienny Parker "Giant 012 " w kolorze czarnym, którego linia pisania ma grubość 0,5 mm. Całość jest zapakowana w eleganckim pudełku.

Materiał: bardzo wytrzymały stop lotniczy
Kolor: czarny lub tytanowy
Długość: 160 mm
Średnica: 15 mm
Waga: 50 g