Pistolet gazowy Piexon JPX6 Jet Defender Laser

 

 


Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Towar na magazynie
Marka: Piexon
1 749 zł –5 % 1 665 zł
Kategoria: Gazy pieprzowe
Screenshot 2020 05 02 Pepřový obranný prostředek JPX6 Jet Defender Laser DEFENDIA CZ
1 749 zł –5 %

 

JPX6 Jet Defender Laser składa się z ramy i magazynka. Obie części wykonane są z trwałego polimeru, dzięki czemu są odporne na uderzenia i wilgoć. Rama składa się z kolby, mechanizmu bębna, spustu i szyny prowadzącej, do której przymocowany jest magazynek z 4 nabojami. Podczas ładowania użyj dźwigni dwustronnej, aby zwolnić i przesunąć tacę. JPX6 Jet Defender Laser oferuje również zintegrowany marker laserowy i szynę Picatinny, do których można dodać akcesoria, takie jak latarka taktyczna.

 

Po naciśnięciu spustu do położenia tylnego uruchamiany jest mechanizm bębnowy, który po całkowitym naciśnięciu inicjuje nabój do strzału i nakłada środek łzowy. Uderzenia mechanizmu bębna zmieniają się automatycznie. Efektywny zasięg wynosi do 7 metrów przy rozproszeniu około 40 cm.

 

Spust ma wystarczająco długą czynność, a ponadto po całkowitym naciśnięciu zaczepia się tylko w tylnej części, aby zapobiec przypadkowemu wystrzeleniu, więc nie jest wymagane żadne mechaniczne zabezpieczenie.

 

Mechanizm bębnowy czterech napastników automatycznie przełącza się z powodu poprzedniego strzału przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Dlatego nie zdarza się, że istnieje „pusty strzał” już wystrzelonej kasety.

 

Technologia wkładów

 

Nabój wykonany jest z aluminium i zawiera 10 ml drażniących lub treningowych wkładów. Wyjątkowość tej technologii polega na metodzie aplikacji, w której zamiast gazu pędnego do zainicjowania strzału stosuje się kasetę pirochronową. Ma to kilka zalet: znacznie większy zasięg, brak wycieku ciśnienia z naboju ze względu na zmiany temperatury, możliwość użycia w zamkniętym pomieszczeniu lub, przeciwnie, przy zastosowaniu pod wiatr.

 

Zasada strzelania - po uderzeniu napastnika w mecz, pył wypala się, a powstałe gazy rozszerzają się, które wypychają tłok z drażniącą substancją z wkładu dyszą. Prędkość strzału wynosi do 97 m / s, a zasięg do 7 m przy rozproszeniu do 50 cm. Substancja ma konsystencję zbliżoną do żelu, dlatego nie rozprzestrzenia się w kosmos, ale w bardzo krótkim czasie jej cząstki spadają na ziemię, a zatem nie stanowią zagrożenia dla osób niebędących uczestnikami.

Drażniący i skutki

 

Drażniąca substancja PIEXOL składa się z 10% roztworu OC (Oleożywicy Capsicum) i powoduje silne podrażnienie oczu, dróg oddechowych, błon śluzowych i samej skóry. Ofiara cierpi z powodu dezorientacji, chwilowej ślepoty, silnego kaszlu i pieczenia skóry.

 

Efekty nie powodują trwałego uszczerbku na zdrowiu i znikają w ciągu 45 minut. Aby przyspieszyć udzielanie pierwszej pomocy, nanieść na dotknięte obszary czystą zimną wodę lub spray odkażający i zapewnić dopływ świeżego powietrza.

 

 

 

 

 

 


Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Z powrotem do sklepu