Paralizator Monarch 2,8 milionów woltów pałka elektryczna

  • Paralizator Monarch
  • Paralizator Monarch pałka elektryczna
  • Pałka elektryczna Monarch
  • Pałka elektryczna Monarch 2,8 milionów woltów
Kod produktu: 79
  • Cena z VAT:749 zł
  • Cena bez VAT:619 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Monarch 2,8 milionów woltów pałka elektryczna


Paralizator elektryczny Monarch 2,8 milionów woltów to jakościowy oraz bardzo mocny środek obronny. Ma kształt pałki o długości 27 cm, co umożliwia łatwą manipulację o bardzo dobrym zasięgu.

Monarch 2,8 milionów woltów daje jasne i głośne wyładowania, które demonstrują jego orgomną moc, co daje bardzo wyraźny efekt odstraszający. Gumowa powłoka rękojeści dodatkowo zapewnia mocniejszy i bardziej bezpieczny chwyt. Paralizator wyposażono również w cztery diody LED, które pozwalają na chwilowe oślepienie napastnika albo mogą być użyte jako latarka.

Pałka obezwładniająca jest bardzo solidna, ale zaskakująco lekka. Oprócz przycisku START ma przełącznik suwakowy, który deaktywuje baterię i działa również jako bezpiecznik. Na bokach znajdują się aktywne powierzchnie kontaktowe, które powodują wstrząs elektryczny i  uniemożliwiają napastnikowi wyrwanie  broni z ręki.

Paralizator zasilany jest akumulatorem. Ładowarkę podłącza się do dolnej części rękojeści. Producent zaleca ładowanie o długości 10 godzin co 30 dni (lub częściej– jeśli wyładowania stają się widocznie słabe).

Monarch 2,8 milionów woltów wysyłamy wraz z nylonową kaburą z mocowaniem na pasek spodni.
 

 

Dane techniczne

Długość: 27 cm
Średnica: 7 cm
Napięcie: 2 800 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria NiMH (ładowarka jest częścią zestawu)
Ładowanie: 10 godzin co 30 dni
Żywotność baterii: Co najmniej 500 cykli ładowań
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze