Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o paralizatorach

Kupując paralizator, ważne jest zrozumienie mechaniki oraz zasady jego działania. Paralizator zakłóca elektryczne impulsy ciała wysyłane z mózgu do kończyn i innych części ciała i pracę systemu elektrycznego, powodując jego tymczasowe wyłączenie. Mózg jest zdezorientowany i na chwilę się zatrzymuje. Z powodu wszystkich zakłóceń mięśnie zaczynają bardzo ciężko pracować, próbując ustalić, co mają robić. To wymaga dużej ilości energii z organizmu poprzez obniżenie poziomu cukru we krwi i obezwładnienie atakującego przez krótki czas.

Paralizatory mają wewnętrzne transformatory zaprojektowane w celu zwiększenia napięcia i zmniejszenia natężenia prądu, które jest przekazywane do ciała. Oscylator jest zintegrowany z obwodami, które działają w celu wywołania pulsacji. Ładunek jest zbudowany z kondensatorem i elektrody są odpowiedzialne za dostarczenie ładunku.

To są jedyne elementy paralizatorów. Pralizatory są również oceniane przez dźwięk decybeli elektrycznej, który może wynosić od 100 000 woltów do X milionów woltów, w porównaniu do rzeczywistego dźwięku emitowanego napięcia. Nie ma to związku z napięciem wyjściowym.

Paralizatory uzyskują moc zatrzymania z prądu, a nie z napięcia. Tylko 4 mA do 9 miliamperów prądu są rzeczywiście wykorzystywane, dlatego nigdy nie ma długotrwałe skutki lub szkody wyrządzone w organizmie. Wspaniałą rzech paralizatorów jest to, że kiedy prąd przepływa między elektrodami to jonizuje cząsteczki powietrza i powoduje iskrę, która jest widoczna i można również usłyszeć głośny szum przełączania, który jest bardzo zastraszające. Widoczny znak iskrzących elektrod i dźwięk ogłuszenia zwykle wystarcza do ochrony osobistej.

Miej na uwadze, że na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów paralizatorów.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie