Regulamin

Warunki i zasady zakupu w e-sklepie Paralizator.com

 

Sklep Internetowy Paralizator.com działający pod adresem www.paralizator.com, właścicielem sklepu jest FIONNISE s.r.o., Sluneční 538, 252 46 Vrané nad Vltavou, IČ 08565171 (CZ).

 
1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
 
3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 
4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio (dla towarów w magazynie):
- w przypadku płatności „za pobraniem” - 3 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 3 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.
 
5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - ok. 5 dni roboczych.
 
6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
 
7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 
8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 
9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 
10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera poczta (pobranie)
- przelewem bankowym na konto sklepu.
 
11. Koszt dostawy
Koszt dostawy:
22 zł - pobranie (przesyłka pobraniowa)
Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 599 zł.
 
12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są przepisami obowiązującymi w kraju dostawcy.
 
13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem czeskim i w języku polskim.
 
14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 
15. Zwrot towaru. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 20 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 
16. Odpowiedzialność za szkody. Producent i sprzedawca nie ponoszą odpowiedzialności za szkody lub jakiekolwiek zajścia związane z eksploatacją produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym. Produkty te muszą być stosowane zgodnie z prawem. Natomiast prawo zakupu przysługuje osobom powyżej 18. roku życia.
 
17.3.2020
Z powrotem do sklepu