Paralizator Streetwise 2,5 miliona woltów pióro z latarką LED

  • Paralizator Streetwise pióro z latarką LED
  • Paralizator pióro Streetwise
  • Paralizator Streetwise 2,5 miliona woltów
Kod produktu: 29
  • Cena z VAT:499 zł
  • Cena bez VAT:412 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator Streetwise 2,5 miliona woltów pióro z latarką LED


Paralizator elektryczny Streetwise 2,5 miliona woltów ma miniaturowe rozmiary, ale ogromną moc. Spokojnie zmieści się w kieszeni, torebce, saszetce lub w schowku w samochodzie.Idealnie nadaje się do noszenia nacodzień.

Urządzenie jest wyjątkowe nie tylko eleganckim designem, ale również bardzo dobrymi właściwościami podczas manipulacji nim. Kształtem wcale nie przypominają paralizatora, więc doskonale umożliwia atakowanie z zaskoczenia i odparcie ataku agresora mocą 1,5 miliona woltów.

Paralizator wyposażono w dwie diody o wysokiej jasności, więc może służyć również jako latarka. Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia. Na boku znajduje sie czerwona dioda ON/OFF. Zasilanie zapewnia akumulator (ładowarka jest częścią zestawu).

Produkt dostarczany jest razem z praktycznym pokrowcem.
 

Parametry

Dane techniczne

Długość: 15 cm
Średnica: 1,9 cm
Waga: 170 g
Napięcie: 2 500 000 V
Zasilanie: Wbudowana bateria (ładowarka jest częścią zestawu)
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze