Paralizator UZI 500 000 woltów pałka elektryczna

  • Paralizator UZI 500 000 woltów
Kod produktu: UZI-D105
  • Producent:UZI
  • Cena z VAT:399 zł
  • Cena bez VAT:330 zł
  • Dostępność: Sprzedaż zakończona
  • Gwarancja:36 miesięcy
Ilość:

Paralizator UZI 500 000 woltów pałka elektryczna


Paralizator elektryczny UZI 500.000 V w kształcie pałki policyjnej o długości 15". Jego nieco większe wymiary równoważy doskonała zwinność i możliwość utrzymania dużej odległości od napastnika. Ta funkcja sprawia, że paralizator sprawdzi się doskonale w użyciu przeciwko agresywnym zwierzętom.

Pałka elektryczna UZI ma ergonomiczną rękojeść, która zapewnia doskonałe i bezpieczny chwyt. Pasek do nadgarstka zapobiega sytuacjom, w których napastnik wyrywa nam paralizator z ręki lub zwyczajnemu upuszczeniu go na ziemię. Zasilanie zapewniają dwie baterie o mocy 9 V, które można w dowolnym momencie łatwo wymienić. Przypadkowemu wyładowaniu zapobiega bezpiecznik.

Etui nylonowe z logo UZI jest w cenie zestawu.
 

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 38,5 x 4 x 3,5 cm
Napięcie: 500 000 V
Zasilanie: 2 baterie 9 V
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze