Paralizator ZAP 650 000 woltów

  • Paralizator ZAP 650 000 woltów
  • Paralizator ZAP 650 000 woltów średny
  • Paralizator ZAP średny
Kod produktu: 12
Dostępne
  • Cena z VAT:319 zł
  • Cena bez VAT:264 zł
  • Dostępność: 3 dni
  • Gwarancja:dożywotnią
Ilość:

Paralizator ZAP 650 000 woltów


Paralizator elektryczny ZAP 650 000 woltów jest średnim modelem w serii mini paralizatorów marki ZAP. Nadaje się dla osob, preferujących równowagę pomiędzy ceną i wydajnością. Jego konstrukcja jest tak mała, że spokojnie mieści się w dłoni, a nawet w paczce papierosów. Jest idealnym środkiem obronnym dla kobiet. Może być ciągle w zasięgu ręki i co więcej, zajmuje niewiele miejsca w torebce lub kieszeni.

Ergonomiczny kształt z powłoką wykonaną z gumy umożliwia mocny chwyt i łatwą manipulację. Czerwona dioda znajdująca się na boku informuje o tym, że sprzęt jest gotowy do użycia. Zasilanie zapewniają trzy litiowe baterie typu CR123A, które są częścią zestawu. Do zestwu dołączono również nylonową kaburę, która idealnie nadaje się do noszenia na pasku do spodni.
 

Parametry

Dane techniczne

Rozmiary: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Napięcie: 650 000 V
Zasilanie: 3 baterie Li CR123A
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni


Od 18 let

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze