Pióro taktyczne

  • Pióro taktyczne
Kod produktu: 13951
  • Cena z VAT:115 zł
  • Cena bez VAT:95 zł
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Gwarancja:24 miesięcy
Ilość:

Pióro taktyczne


Pomysł stworzenia pióra taktycznego zrodził się z potrzeby posiadania czegoś małego do samoobrony, co można by nosić przez cały czas przy sobie w kieszeni, torebce lub umieścić  w schowku samochodu. Idealnie nadaje się do tego pióro o niezwykle wytrzymałej metalowej obudowie wyposażone w ostrze.

Pióro taktyczne jest ciekawą alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogą używać zwykłych urządzeń do obrony, takich jak paralizatory i gaz pieprzowy.
 

Parametry

Dane techniczne

Waga: 50 g
Długość: 16,5 cm
Materiał: Metal

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze