Reklamacja

Jak postępować z reklamowaniem towarów zakupionych na paralizator.com

Czy masz problem z paralizatorem lub innymi zakupionymi towarami? Przepraszamy, postaramy się rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.


Przed wysłaniem produktu do reklamacji zalecamy pierwsze konsultacje sprawy z nami za pośrednictwem poczty e-mailowej info@paralizator.com. Często zdarza się, że to sprawa, którą można rozwiązać zdalnie, więc wysyłanie pokaże się niepotrzebnym.


Jeśli konsultacja telefoniczna lub e-mailowa nie pomoże, wykonaj następujące kroki:


1) Wydrukuj formularz reklamacyjny i wypełnij go.

2) Zapakuj towary, w tym też wszystkie części akcesoria, które są niezbędne do zweryfikowania zgłoszonej wady. Załącz wypełniony formularz reklamacyjny i kopię faktury.

3) Możesz dostarczyć przesyłkę w jeden z następujących sposobów:

  • Wyślij pocztą lub firmą spedycyjną do Martin Rafaj, Štěpánská 1888, Vsetín, 75501
  • Skorzystaj z usługi asystent ds. reklamacji i prześlij za darmo z wybranego oddziału Przesiłkowni.

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona najpóźniej w ciągu 30 dni. Prezenty do zamówień nie mogą rościć sobie prawa do reklamacji.

Dokument do pobrania: formularz reklamacyjny (PDF).
 

Czym jest paralizator

Paralizator elektryczny jest nowoczesnym środkiem samoobrony, który obezwładnia i unieszkodliwia napastnika za pomocą mocnego wyładowania elektrycznego. Paralizatory z pewnością należą  do najbardziej skutecznych metod samoobrony. Chronią nie tylko przed atakiem ze strony człowieka, ale również zwierzęcia. Można paralizatora użyć nawet przez grube warstwy odzieży oraz można ciągły regulować silę obezwładniającą. Efekt świetlny oraz dźwięk wyładowania elektrycznego często wystarcza do odstraszenia napastnika, niejednokrotnie więc nie trzeba go nawet zastosować.

Jazykové verze